ТОП-100 ведущих юридических фирм Украины 2016

ТОП-100 ведущих юридических фирм Украины 2016

 
 
 

Асоціація адвокатів України запрошує на V Щорічний зимовий Форум ААУ з кримінального права та процесу

Новини Асоціації адвокатів України  

 Асоціація адвокатів України запрошує на V Щорічний зимовий Форум ААУ з кримінального права та процесу

Асоціація адвокатів України має честь запросити на V Щорічний зимовий форум ААУ з кримінального права та процесу, який відбудеться 04 грудня 2015 року у готелі «Русь» (вул. Госпітальна, 4, Київ, Україна, 01601). 

Метою проведення Форуму є обмін досвідом між фахівцями, обговорення нагальних гострих проблем, що виникають у роботі під час здійснення захисту по кримінальним справам, ознайомлення з практикою функціонування деяких інститутів процесуального права у 2015 році, вивчення практики ЄС з прав людини, а також особливостей кримінальних проваджень в європейських країнах.

ПРОГРАМА
РЕЄСТРАЦІЙНА ФОРМА
  ПАРТНЕРСКА ПРОГРАМА

Програма Форуму передбачає не лише презентацію практичного досвіду адвокатів, представників інститутів процесуального права, але й має на меті підштовхнути учасників Форуму до пошуку власних рішень для найглобальніших проблем в галузі кримінального права та процесу.

Форум відбудеться у три сесії, які побудовані на відкритому діалозі. Особливістю даного Форуму є участь представників бізнес-спільноти та виокремлення окремої сесії під питання, які стосуються безпосередньо бізнесу.

У заході приймуть участь представники: Генеральної прокуратури, Національного антикорупційного бюро, Вищого спецiалiзованого суду України та Верховного Суду України, Урядовий уповноважений у справах Європейського суду з прав людини, експерти Проекту ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні» та ін.