ТОП-100 ведущих юридических фирм Украины 2016

ТОП-100 ведущих юридических фирм Украины 2016

 
 
 

Cуд розгляне справу про бездіяльність КМДА

 

5 листопада 2015 року о 17. 00 в Окружному адміністративному суді міста Києва відбудеться розгляд адміністративної справи за позовом Первинної профспілкової організації Київської клінічної офтальмологічної лікарні «Центр мікрохірургії ока»  до Київського міського голови  Віталія Кличка , Виконавчого органу та Департаменту охорони здоров’я КМДА про визнання протиправною їхньої  бездіяльності з усунення корупційних схем, що діяли в міській лікарні на загальну суму близько 38 млн. гривень. Тривалий період одна з приватних страхових компаній була монополістом обслуговування пацієнтів лікарні.

Нагадаємо, що резонанс справи викликала перевірка, проведена Департаментом внутрішнього фінансового контролю та аудиту діяльності Київської клінічної офтальмологічної лікарні «Центр мікрохірургії ока» восени 2014 року – тоді було зафіксовано існування корупційних схем, фінансові зловживання та ряд інших порушень.

Уповноважені органи КМДА зобов’язались провести ряд заходів на усунення виявлених фактів та проблем. Втім, за рік ситуація мало в чому змінилась.

Напередодні передвиборчої кампанії виборів мера та місцевих рад  чиновники так і не спромоглись вирішити проблеми корупції та непрозорості тендерів у і без того занедбаних державних лікарнях.

На останньому судовому засіданні було ухвалено залучити у якості співвідповідача заступника голови КМДА Михайла Радуцького.

На думку Первинної профспілкової організації КМКОЛ «ЦМХО» та адвоката Михайла Гончарука, який виступає представником інтересів позивача в суді, чиновники не поспішають визначати та карати винних. Однак, така бездіяльність державних органів щодо усунення фактів та проблем, виявлених в діяльності КМКОЛ «ЦМХО» і сама тепер може бути визнаною злочинною.

            Доступні посилання: http://reyestr.court.gov.ua/Review/49888371