Юридичні послуги в галузі нерухомості

Сучасний ринок нерухомості – обширнейшее поле діяльності, яке, на жаль, надає безліч можливостей для обману і шахрайства. Нечесні фінансові розрахунки, підводні камені в документах – з усіма цими неприємними явищами ви можете зіткнутися, якщо вирішите здійснити операції з нерухомістю самостійно.

Не менш плачевні наслідки може мати також відсутність юридичного досвіду і специфічних знань при укладанні угод з нерухомості. Навіть одна строчка в договорі, набрана дрібним шрифтом в самому низу сторінки, може виявитися вирішальною при виникненні спору в майбутньому.

Правова група «Домініон» допоможе Вам уникнути проблем при укладанні угод з нерухомістю і захистить Ваші інтереси, якщо такі проблеми вже наступили.

Чому саме ми?

  • У своїй роботі ми використовуємо комплексний підхід. Всебічне вивчення пропозиції і надійності контрагента, ретельний юридичний аналіз документації, правовий супровід на всіх етапах укладення угоди – ми зробимо все для забезпечення вашої безпеки.
  • Ми надаємо термінові консультаційні послуги. Якщо у вас виникло питання – відразу телефонуйте нам по телефону або за допомогою Скайпу. Наші співробітники дадуть вам повні і юридично обґрунтовані поради.