Адвокатський сервіс в області оподаткування

Податкові перевірки підприємств і підприємців є невід’ємною частиною їх діяльності. Як відомо, податкові перевірки в нашій державі – це полювання за порушеннями для максимального наповнення бюджету при повному ігноруванні інтересів підприємства. І в таких ситуаціях потрібна кваліфікована юридична підтримка.

Ми знаємо про податки ВСЕ! Наша експертність в податковому законодавстві дозволяє нам грамотно консультувати, успішно захищати наших клієнтів в ході податкових перевірок, вигравати суди, зберігаючи нашим клієнтам значні грошові суми, виступати речниками і навчати інших юристів взаємодії з податковими органами в інтересах клієнтів.

Наш досвід в цифрах:

Адвокатське об’єднання «Правова група« Домініон »  за 8 років практики це :

 • 1017 задоволених клієнтів
 • 2547 виграних справ у господарських і адміністративних судах
 • 7950 виграних справ у судах загальної юрисдикції

Наші клієнти  нас рекомендують  тому що з нами вигідно!

 • 37 об’єктів нерухомості, відсуджених завдяки нам
 • 17 млн. 340 тис. Грн., Податкових донарахувань зекономлено клієнтами в суді завдяки нам
 • 104 млн 238 тис грн зберегли наші клієнти завдяки нам
 • 319 млн 831 тис грн стягнутих на користь наших клієнтів завдяки нам

Навіть якщо справа складається для клієнта не кращим чином спочатку, ми завжди досягаємо максимально можливого результату, знаходячи альтернативні рішення проблеми і оптимальні шляхи пом’якшення наслідків.

Чим ми можемо вам допомогти?

 • Аналіз податкових ризиків
  Він може стосуватися будь-яких аспектів і українського, і міжнародного податкового законодавства. Цей аналіз допоможе мінімізувати ваші витрати при сплаті податків, відкриє можливості для використання податкових відрахувань і застосування пільгових ставок.
 • Аналіз податкових ризиків при трудових відносинах з співробітниками
  Виплата заробітної плати, компенсацій, премій і т.д. також підлягає обкладенню податком. І від правильності політики компанії в цій сфері буде залежати і її прибутковість, і її взаємини з контролюючими органами, і лояльність працівників.
 • Позовна виробництво
  Співробітники Правової групи «Домініон» готові представляти ваші інтереси в арбітражних судах будь-яких інстанцій щодо спірних ситуацій в області оподаткування. З нами ви будете відчувати свою повну юридичну захищеність.
 • Подання ваших інтересів в державних контролюючих органах
  Податкові перевірки, інспекції органів ФНС, провадження у справах про порушення податкового законодавства – у всіх цих випадках ми допоможемо Вам. Участь наших фахівців на початкових етапах дозволить побудувати грамотну стратегію захисту, уникнути багатьох помилок і непоправних наслідків.
 • Консультування
  Вчасно дана порада допоможе вам уникнути проблеми подвійного оподаткування, правильно обгрунтувати свою зовнішньоекономічну діяльність, отримати пільгові податкові ставки і т.д.

Переваги роботи з компанією Правової групи «Домініон»

1.  Прозорість і зрозумілість

Ще на старті нашої співпраці ви отримаєте індивідуальний план робіт, в якому буде чітко визначатися вартість, терміни, окремі послуги та інші умови. Ви завжди будете знати, за що платите гроші.

2.  Результативна робота

У компанії Правової групи «Домініон» над кожною справою працює мінімум два юриста. Це означає, що навіть якщо один з них захворів, то на ефективності роботи над вашою справою це не відіб’ється жодним чином.

3.  Зручні способи оплати

Ми завжди виберемо найзручніший для Вас спосіб оплати наших послуг. Якщо виникне необхідність – надамо можливість оплати в розстрочку.