Перевірка (due diligence) нерухомості перед покупкою

Супровід юристом по нерухомості процедури, яка пов’язана із всебічним дослідженням об’єктів нерухомості, є головною частиною перед укладенням договорів. Це можуть бути самі різні об’єкти для вивчення: квартири, житлові будинки, дачі, земельні ділянки, комерційна нерухомість для розміщення офісів, магазини, майнові комплекси та інше.

Адвокати правової групи «ДОМІНІОН» вивчають в повному обсязі інформацію про необхідний об’єкт, з’ясовують всі потенційні й реальні ризики, пов’язані з інвестуванням будівництва / придбанням нерухомості.

Правовий аналіз

Основне завдання Due Diligence – вивчити правові питання й аспекти оподаткування, а потім надати замовнику повну картину дослідженого матеріалу по об’єкту нерухомості. До перевірки нерухомості та вивчення всіх питань залучаються юристи, нотаріуси, оцінювачі, експерти.

Вихідні дані, які слід з’ясувати адвокату по нерухомості.

  • Запросити у продавця всю необхідну документацію по об’єкту, історію покупки нерухомості, документи про право власності.
  • Проаналізувати об’єкт на наявність арештів, боргів, іпотечних обтяжень.
  • Подати запити в інстанції місцевих органів, отримати відомості в реєстрі прав на нерухоме майно.
  • Отримати інформацію в Єдиному реєстрі судових рішень про наявність судових спорів.
  • Ознайомитися з інформацією з земельного кадастру.
  • Запросити у постачальників комунальних послуг документи, які підтвердять відсутність боргів з оплати електроенергії, води та інших рахунків.

Послуги адвоката по нерухомості

В даному напрямку юридичних послуг замовник завжди орієнтується на отримані висновки. І завдання фахівця надати правдиві дані, які відображають дійсну ситуацію. Документальна частина дуже важлива, перевірки нерухомості в цій частині проводить нотаріус по заданому питанню адвокатом, а також в реєстрах, відкритих до загального доступу і закритих. Перевірка в цілому, а також в частині застави нерухомості, показує історію документів і відсутність / наявність суперечок в даний час або в минулому. Чи є підстави вважати на те, що інші особи будуть претендувати на майно. Крім того, власник також підлягає ретельній перевірці, його сімейний статус. Необхідно враховувати, чи є зареєстровані інші мешканці в будинку, в разі купівлі-продажу житлової нерухомості.

Перевірка юридичної чистоти нерухомості від експертів правової групи «ДОМІНІОН» це висока правова оцінка і дійсний спосіб захисту.