Розробка та аналіз договорів, пов’язаних з нерухомістю

Юридичний супровід і розробка договорів впливає на результат. У питаннях нерухомості, це має велике значення. Сформульований запит клієнта може мати кілька варіантів вирішення завдання. І в такому випадку адвокату по нерухомості потрібно виписати договір, який буде повністю відповідати обставинам і поставленої мети. Правова група «ДОМІНІОН» рада надати свої послуги з розробки та аналізу договорів, пов’язаних з нерухомістю.

Успішне рішення

Вибір оптимальної договірної схеми в кожному конкретному випадку залежить від предмета договору. До його укладення, юрист з нерухомості допоможе з’ясувати наступні пункти:

  • мета договору;
  • який результат, замовник очікує отримати;
  • які умови / обставини слід передбачити в документі;
  • ціна і питання фінансування проекту в цілому;
  • відповідальність сторін, їх права та обов’язки;
  • обставини непереборної сили / форс-мажор;
  • терміни й санкції за їх порушення.

Перевірка нерухомості є першим і обов’язковим пунктом до укладення будь-якого виду договору. Адвокат з питань нерухомості допоможе об’єктивно перевірити нерухомість в відкритих й закритих реєстрах. Також перевірка ділової репутації сторін в договорі допоможе уникнути ризиків.

Законодавча база

Складання договорів та їх розробка від початку до кінця – це особливий вид послуг, який може бути самостійним й входити в перелік інших дій юриста з нерухомості.

Надрукувати документ, внести поправки у вже наявний договір, або видати доповнення до нього чи окрему угоду, скласти акт – все це письмова частина правової роботи. І тут важливо для замовника отримати дієвий інструмент.

Крім документального складання, в комплекс даної послуги входить також консультація з приводу вибору оптимальної договірної схеми в кожному конкретному випадку. Можливо знадобиться думка експерта, нотаріуса, або економіста, які внесуть свої деталі до підписання угоди. Залежно від ролі замовника в договорі, також може змінюватися завдання і мета юридичного супроводу. Але у всіх випадках адвокат з нерухомості діє і захищає права клієнта.

Правова група «ДОМІНІОН» має багаторічний досвід роботи в юридичній сфері, допомагає укладати всі види угод по нерухомості й професійно представить інтереси клієнта.