Юридичний супровід будівництва нерухомості

Будівництво в Україні потребує вирішення широкого кола юридичних питань, з якими обов’язково зустрінеться кожен підприємець чи звичайна фізична особа. Законодавство передбачає величезну кількість бюрократичних процедур, і навіть неповне виконання лише однієї з них може повести за собою різноманітні проблеми. Саме тому послуги адвокатів з питань нерухомості наразі є вкрай потрібними як представниками бізнесу, так і приватними особами.

Юрист по нерухомості — запорука вдалого будівництва

Юридична допомога необхідна на кожному етапі будівництва. На початку — це реєстрація прав власності на об’єкт, отримання дозвільної документації, контроль за розробкою та схваленням проекту. Потім потрібно переглянути проект на дотримання усіх умов: нормативів, закріплених на державному рівні, й місцевих обмежень. Не закінчується юридичний супровід з безпосереднім закінченням будівельних робіт. Потрібно ще ввести об’єкт в експлуатацію. Всі ці завдання найкраще делегувати спеціалістам правової групи «ДОМІНІОН».

Юрист по нерухомості «ДОМІНІОН» — найкращий вибір для кожної особи, що планує будівництво нових об’єктів нерухомості, або реконструкцію чи перепланування. Досвід саме у сфері будівництва нерухомості допоможе не витрачати час на вивчення необхідних процедур. До того ж, робота над юридичним супроводженням будівництва може вестись за участю декількох спеціалістів, що пришвидшить та оптимізує усі процеси. Високий рівень професіоналів гарантує допомогу в комунікації з державними органами.

Як отримати результат?

Головний принцип роботи наших юристів — це вдале завершення вашого будівництва та інших робіт з об’єктом нерухомості з мінімальними витратами та максимальною швидкістю. Пропонуємо декілька основних вигод для наших партнерів.

  • Дотримання законодавства. Ви будете впевнені у тому, що всі процедури в вашому будівництві відповідатимуть чинному українському законодавству та містобудівним нормативам. Консультаційна допомога та перевірка документації також дозволять вам позбавитись помилок ще до початку будівництва.
  • Професіоналізм. Наша ціль — це безперервне та вчасне будівництво, яке не буде гальмуватись бюрократичними бар’єрами. Ви отримаєте послугу кваліфікованих юристів з широким досвідом роботи у сфері нерухомості та реальними кейсами виграних справ і вдалих проектів.
  • Індивідуальний підхід. Кожне будівництво, кожен об’єкт та кожен клієнт — унікальні. Адвокати правової групи «ДОМІНІОН» запропонують індивідуальний пакет послуг. Тільки необхідні аспекти юридичного супроводження будівництва відповідно до поставлених запитів.
  • Широкий асортимент послуг. Ви можете отримати як пакет юридичних послуг “під ключ”, так і окремі види допомоги на кожному етапі будівництва. Перевірка нерухомості та укладення договорів, отримання дозволів на будівництво, представництво ваших інтересів в державних чи місцевих органах та судових інстанціях, узаконення наявного самовільного будівництва — це справи, які варто довірити спеціалістам.

Зверніться за консультацією до юристів правової групи «ДОМІНІОН», щоб побудувати об’єкт нерухомості вчасно та успішно.