Юридичний супровід оренди нерухомості

Нерухомість являє собою цінне майно, яке потребує особливого правового захисту. Особливо це стосується ситуацій, коли необхідно укласти угоду оренди об’єкта, що відноситься до даної категорії. У цьому випадку необхідна допомога досвідченого юриста з нерухомості, який забезпечить послідовний процес від оформлення документів до отримання ключів.

В чому полягає суть юридичного супроводу оренди нерухомості?

Юридичний супровід – це особливий вид правової допомоги, яка охоплює всі аспекти укладення угод, що стосуються оренди нерухомості. В рамках послуги фахівці правової групи «ДОМІНІОН» допомагають обом сторонам (орендодавцю та орендареві) записати всі суттєві умови та необхідні дані, правильно спланувати та провести процес укладання угоди.

До компетенції фахівців правової групи «ДОМІНІОН» відноситься також допомога сторонам у випадках зміни умов, розірвання або оспорювання угоди. Кваліфікований адвокат з нерухомості представляє інтереси орендодавця або орендаря (суборендодавця/суборендаря) в суді. Таким чином, він допомагає з поверненням, захистом і встановленням речових прав на об’єкти нерухомості.

Чому необхідно залучати юриста з нерухомості?

Грамотно провести операцію з подібними об’єктами неможливо без наявності особливих знань земельного та цивільного права, а також цілого ряду постанов та інших нормативно-правових актів. Крім цього, подібні угоди супроводжуються передачею великих сум грошей, що також потребує уваги. З огляду на це, для укладення договору оренди просто необхідно залучати юриста по нерухомості, який допоможе перевірити документи, підписати їх та здійснити відповідну оплату.

Юридичний супровід угод оренди нерухомості необхідно продовжити, якщо після укладення угоди виникають розбіжності між сторонами. В цій ситуації залучається адвокат з нерухомості, який допоможе захистити права, та надасть необхідну консультацію.

Що включає в себе юридичний супровід оренди нерухомості?

Правова допомога такого типу – це комплексна послуга, яка включає в себе:

  • участь в переговорах з контрагентами;
  • перевірку нерухомості;
  • перевірку благонадійності та ділової репутації потенційних партнерів;
  • надання консультацій щодо оподаткування в сфері оренди нерухомості;
  • юридичний аналіз установчих документів на об’єкти нерухомості;
  • розробку договорів оренди нерухомості.

Завдяки професійній допомозі з боку юристів по нерухомості правової групи «ДОМІНІОН», угода повністю відповідатиме нормам закону, а сторони знатимуть свої права щодо повноцінного користування об’єктом. Професійна юридична допомога оренди майна – це також гарантія його надійного збереження.