Юридичний супровід підключення інженерних комунікацій до об’єктів нерухомості

Правова група «ДОМІНІОН» та адвокати з нерухомості допоможуть при укладенні договору щодо нерухомого майна провести перевірку підключення інженерних комунікацій. Це важлива перевірка при укладенні будь-якого виду договору. З’ясувати всі проблемні питання та уникнути зайвих фінансових витрат допоможе юрист по нерухомості.

 Процес підключення об’єкту до інженерних комунікацій

Дану послугу юристи правової групи обов’язково включають в план дій щоразу при укладенні договорів купівлі нової нерухомості, а також при оренді нового нерухомого майна. Водо-, тепло- і енергопостачальні компанії вимагають дотримання маси технічних умов і часто створюють штучні перешкоди для здороження своїх послуг.

Технічні знання та нормативна база досвідченого юриста по нерухомості завжди для захисту інтересів клієнта. Це допомагає оптимізувати процес підключення до інженерних мереж та уникнути перешкод.

Переоформлення договорів

Адвокати правової групи «ДОМІНІОН», що спеціалізуються на нерухомості, мають всі необхідні знання та інструменти для максимально швидкого та економного вирішення питання переоформлення особових рахунків та інших документів.

Аналіз вже існуючих взаємовідносин продавця нерухомості з різними постачальниками дозволить уникнути появи несподіваних заборгованостей, штрафів та несплаченої пені після покупки об’єкта. Фахівець швидко оформить договори як з постачальниками комунальних послуг, так і з обслуговуючими компаніями, в т.ч. і ОСББ. Також супровід юриста можливо замовити як окрему послугу, що не пов’язана з укладенням договорів.

Найкращі умови юридичного супроводу для клієнта

Важливість юридичних послуг адвокатів з питань нерухомості різко зростає зі збільшенням суми угоди й привабливості пропозиції.

Основні напрямки роботи юриста по нерухомості.

  • Аналіз ситуації: вивчення матеріалів, створення стратегії, перевірка умов угоди на відповідність законодавству. Саме на цій стадії спеціалісти правової групи «ДОМІНІОН» ретельно з’ясовують питання щодо інженерних комунікацій, які підлягають вирішенню.
  • Підготовчий етап: збір та підготовка документів.
  • Участь в угоді: проведення зустрічей зі сторонами, укладення договорів, робота з комунальними підприємствами по переоформленню особових рахунків або новому підключенню до інженерних комунікацій.

Супровід юристом по нерухомості укладення угоди купівлі-продажу або довгострокової оренди, включає в себе перевірку підключення інженерних комунікацій. В разі необхідності, адвокат надсилає офіційний запит. В таких питаннях, не завжди вдається виявити самостійно додаткову інформацію та отримати певні дані без допомоги спеціаліста. Адвокат з нерухомості точно знає, які саме довідки та виписки з реєстру потрібні в кожному конкретному випадку.

Професійні юридичні послуги правової групи «ДОМІНІОН» допоможуть заощадити фінанси та час.