Юридичний супровід залучення іноземних інвестицій в нерухомість

Інвестиції, які залучаються в Україну, позитивно впливають на соціально-економічний розвиток держави та задають європейських стандартів у процесах будівництва житлової та комерційної нерухомості. Послуга юридичного супроводу пов’язана із представництвом інтересів клієнта-іноземця (нерезидента) у процесі залучення (вкладення) коштів з метою отримання нерухомого майна у власність на території України. Це хороша можливість економити час й максимально швидко та успішно надати фінансування в об’єкти інвестування з метою одержання прибутку та досягнення інших цілей.

 Правові аспекти інвестування

Щоб почати інвестиційний бізнес в Україні потрібно знати алгоритм дій, тобто до кого звертатися, з чого почати та які ризики можуть виникнути при залученні інвестицій в нерухомість. Найкраще поставити ці питання адвокату з нерухомості, який знає місцеве законодавство.

Юрист по нерухомості зможе забезпечити:

  • представництво інтересів Клієнта у підприємствах, установах, організаціях на території України;
  • отримання офіційних, нотаріально завірених перекладів документів;
  • супровід відкриття рахунку у банку;
  • допомогу із розробкою чи внесенням правок до договору (купівлі-продажу, інвестиційного чи іншого);
  • ведення переговорів з контрагентами;
  • представництво інтересів під час укладення угоди;
  • консультації з приводу сплати податків;
  • реєстрацію права власності та інші суміжні послуги.

Делегуйте повноваження

Для іноземного інвестора, який бажає вкласти кошти в нерухомість України, потрібно розуміти цивільне законодавство та фінансові процедури. В цьому допоможе спеціаліст правової групи «ДОМІНІОН». Юрист з питань нерухомості потрібен для діалогу з органами державної влади та контролюючими суб’єктами.

Першочерговим потрібно здійснити перевірку нерухомості на предмет обтяжень та заборон в Державному реєстрі нерухомого майна, що забезпечує максимальну безпеку при залученні інвестицій.

Якщо правильно оформити залучення інвестицій, можна уникнути податкових ризиків, пов’язаних із нестабільністю податкових ставок, значним податковим тиском (штрафи, перевірки).

Інвестиційний процес

Адвокат з питань нерухомості докладе максимум зусиль для розвитку вкладених інвестицій. Юристи працюють та використовують правові інструменти для розв’язання завдань які важливі для замовника.

Юристи обов’язково проводять процедуру “Due diligence”, при якій детально перевірять об’єкт інвестування, складуть правовий висновок для мінімізації ризиків в інвестуванні.

При зверненні до кваліфікованих фахівців спеціалістів правової групи «ДОМІНІОН» клієнт отримає змістовну консультацію, яка допоможе надалі прийняти правильне та фінансово вигідне рішення. Ми відкриті до співпраці з усіма зацікавленими сторонами та активно розвиваємо партнерство.